Podcast 02 z Pauliną Augustowską

Rozmowa z Pauliną Augustowską

Rozmowa z Pauliną Augustowską czyli „Panią od projektów”
o zarządzaniu projektami w biznesie i życiu osobistym

W drugim odcinku moją gościnią była Paulina Augustowska zwana „Panią od projektów”. Project Managerka z kilkunastoletnim doświadczeniem, która swoją pasją związaną z zarządzaniem projektami dzieli w ramach swojego autorskiego projektu „Pani od projektów”.

Zarządzanie projektami to jej pasja od kilkunastu lat. Przeszła przez różne branże: budowlaną, motoryzacyjną, e-commerce, finansową. Obecnie zajmuje się zarządzaniem portfolio projektów. Prowadziła zespoły inżynierów i marketingowców, grupy lokalne i międzynarodowe – w swoim CV ma zarówno zarządzanie projektami o zasięgu globalnym, jak i mniejszymi regionalnymi inicjatywami.

Poza pracą w korporacjach edukuje z zarządzania projektami, dbając o to, by przekazywać wiedzę praktyczną, pozbawioną akademickiego bełkotu. Potrafi słuchać i słyszeć ludzi, a ich potrzeby oraz pomysły przekładać na konkretne cele i realny do wdrożenia plan projektu. Dlatego też zajęła się pomaganiem małym biznesom pod marką „Pani od projektów” – wspiera w układaniu ich wizjonerskich i często szalonych pomysłów w jasne struktury projektowe. Prowadzi warsztaty online dla początkujących wirtualnych menedżerów projektów, gdzie w pigułce przekazuje niezbędną wiedzę potrzebną do przeprowadzenia pierwszych projektów.

https://www.paniodprojektow.pl/

https://www.instagram.com/paniodprojektow

https://www.facebook.com/paniodprojektow

https://www.linkedin.com/in/paulinaaugustowska