okna na swiat

AKTUALNOŚCIWebinar

To był pierwszy webinar przygotowany i zrealizowany wspólnie z Moniką Dawid-Sawicką, z którą mam przyjemność współpracować przy większych projektach. Mówiłyśmy o zespołach i zarządzaniu nimi, a dokładnie o tym, na co manager powinien zwrócić uwagę pracując z zespołem, aby go efektywnie wspierać. Webinar zrealizowany dzięki wsparciu i na zaproszenie Platformy Edukacji Dorosłych EPALE.
„Efektywność zespołów, jakie działania może podjąć manager, aby wesprzeć budowę i rozwój zespołu”.

Mentoring Walk

28 września, piękna słoneczna pogoda, weekend pełen wspaniałych ludzi i emocji. W ten weekend bowiem odbył się kolejny Mentoring Walk, który tym razem był organizowany w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście jednocześnie. Świetna organizacja, oprawa i przede wszystkim ludzie, którzy go tworzyli, Mentorzy i Mentee. Bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć, bo to ogromna wartość również dla mnie jako mentora, za co bardzo dziękuję mojej mentee :). A jeśli jeszcze ktoś z Was nie zna tej idei, to zachęcam do zapoznania się, bo w przyszłym roku kolejna edycja!

Poznań Mentoring Walk

Od początku istnienia inicjatywy Poznań Mentoring Walk aktywnie ją wspieramy uczestnicząc jako trenerzy prowadzący warsztaty dla mentee i mentorzy. W tej edycji również będziemy brać udział. Edycja ta będzie wyjątkowa, gdyż skierowana do Panów – w końcu stawiamy na różnorodność. Do zobaczenia 29 września na ulicach Poznania!

Czy testy powiedzą nam mniej czy więcej niż myślimy?

Do rozmowy o testach psychometrycznych zaprosiła mnie Monika Dawid-Sawicka, autorka pisząca na łamach portalu EPALE ePlatformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie.

Zapraszam do lektury 🙂

https://ec.europa.eu/epale/pl/blog/powiedza-nam-mniej-czy-wiecej-niz-myslimy