okna na swiat

O NAS
anna gruszecka

 

ANNA GRUSZECKA
Trenerka Biznesu, Konsultantka, Coach. Założycielka Talent Diversity.

 

Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania psycholożka. Anna ukończyła SGH, Erickson Coaching International, Szkołę Trenerów Biznesu SET, World Institute for Action Learning. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w renomowanych firmach rekrutacyjnych i assessmentowych oraz na licznych szkoleniach.

Anna posiada doświadczenie biznesowe i HR-owe, zdobyte w trakcie pracy dla firm z sektora FMCG, IT, finansowego, produkcyjnego, retail i usług. Jest współtwórcą polskiej wersji językowej narzędzia diagnostycznego TalentQ® (Elements i Dimensions) wspierającego rozwój osobisty w obszarze zawodowym.  Jest też Certyfikowanym Trenerem FRIS® oraz Extended Disc® oraz certyfikowanym użytkownikiem MTQ48®, Facet5 i SHL®. Od ponad 10 lat zajmuje się diagnozą potencjału i rozwojem kompetencji.

Anna pracuje zarówno indywidualnie wspierając ludzi w identyfikacji mocnych stron i rozwoju talentów. Pracuje też warsztatowo z grupami w obszarze rozwoju umiejętności komunikowania i podnoszenia efektywności pracy zespołowej w poszanowaniu różnorodności grupy.

Zanim zajęła się rozwojem talentów w organizacjach, Anna przez wiele lat pracowała w sprzedaży i marketingu. Jej unikalne doświadczenie pozwala na projektowanie rozwiązań wspierających nie tylko indywidualne procesy rozwojowe, ale przede wszystkim cele biznesowe organizacji.

Prywatnie uwielbia podróżować i smakować różne kuchnie.

Działania Talent Diversity wspiera też zespół doświadczonych konsultantów, coachów, rekruterów.