audyt managerski

ASSESSMENT ON-LINE

Procesy selekcji stały się w ostatnich czasach coraz bardziej wymagające, a kandydaci coraz lepsi w przedstawianiu swoich umiejętności, kompetencji i zdolności. Nawet dobrym specjalistom z firm rekrutacyjnych nie zawsze udaje się dobrze zweryfikować kompetencje i potencjał kandydatów. Dodatkowa opinia niezależnego eksperta w procesie selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla managerskiego, która pozwala znacznie zredukować ryzyko niedopasowania kandydata do stanowiska i organizacji. Naszą ocenę wspieramy badaniami psychometrycznymi pozwalającymi ocenić szereg kompetencji managerskich oraz obszarów ryzyka, a co z tym idzie zweryfikować dopasowanie kandydata do roli i kultury organizacyjnej. Wykorzystujemy w tym celu sprawdzone narzędzia oraz wiedzę ekspercką z zakresu oceny potencjału i kompetencji pracowników.

Pierwszym krokiem w procesie jest przeprowadzenie badań  wybranymi (odpowiednio dobranymi do potrzeb roli i organizacji) narzędziami oceny. Korzystamy z TalentQ (Elements, Dimensions, Drives), SHL, Strengths Finder (Talenty Gallupa), FRIS, ExtendedDisc, MTQ48.

Drugim elementem jest rozmowa z kandydatem celem weryfikacji wyników badań psychometrycznych oraz zebranie dodatkowych informacji z wykorzystaniem wywiadu w oparciu o zachowania.

Na koniec przygotowujemy raport zbierający informacje z różnych źródeł oraz prezentację dla decydentów.